TMG

Attendees & Speakers

The list was last updated on: October 24, 2016

 

# Name, Surname Company Country
1 Abesalom Khuntsaria Geocell Georgia
2 Alexander Vinogradov MTT Russia
3 Alexandra Meredih Capital City Service Limited Moldova
4 Ana Nakashidze Geocell Georgia
5 Ani Ghachava MyPhone Georgia
6 Armenak Khachatryan Gmobile Georgia
7 Artur Torosyan Caucasus Online Georgia
8 Bedii Atasagun Verscom Turkey
9 Diana Tigishvili PASHA Bank Georgia
10 Dimitri Ves OTEGLOBE Greece
11 Eka Aronia Bemobile Georgia
12 Eka Kubisudze   Speaker Ministry of Economy and Sustainable Development of Georgia Georgia
13 Elena Chernykh Interoute Russia
14 Eren Demirci ESER Telecom Turkey
15 George Gotoshia NewTelco Georgia Georgia
16 Giorgi Arghanashvili Global Erty Georgia
17 Giorgi Chumburidze Silknet Georgia
18 Giorgi Gulisashvili Geocell Georgia
19 Giorgi Shamanadze Magticom Georgia
20 Gismet Ibragimov TransEuroCom Azerbaijan
21 Gustav Koutník Apelby Communications Czech Republic
22 Ia Lasurashvili Geonet Georgia
23 Irina Tchanturia Caucasus Online Georgia
24 Ivliane Pailodze Alex Development Georgia
25 Julia Zhuravleva LANCK Telecom Russia
26 Ketevan Ratiani Geocell Georgia
27 Keti Chlaidze MyPhone Georgia
28 Levan Vachnadze Silknet Georgia
29 Liviu Popescu LINX Telecom Netherlands
30 Ljubica Draskic LINX Telecom Netherlands
31 Maia Gokhadze Alex Development Georgia
32 Malkhaz Zhorzhikashvili Geocell Georgia
33 Michal Satra Apelby Communications Czech Republic
34 Mikhail Salikhov NewTelco Ukraine Ukraine
35 Mikheil Gotoshia Alternet Georgia
36 Natalia Hartmann  NewTelco GmbH Germany
37 Nataly Bubnovskaia Nord Connect Latvia
38 Nini Labartkava City Telecom Georgia
39 Nino Aptsiauri PASHA Bank Georgia
40 Nino Khavtasi Silknet Georgia
41 Nino Qubinidze  Speaker Open Net Georgia
42 Nugzar Adeishvili City Telecom Georgia
43 Olga Rogova NewTelco GmbH Germany
44 Oyku Bilgiseren Turkcell Superonline Turkey
45 Peter Sodermans  Speaker  Digital Lëtzebuerg Luxembourg
46 Radivoje Trandafir Interoute Czech Republic
47 Serkan Kaya Turk Telecom International Turkey
48 Sofia Michali OTEGLOBE Greece
49 Svetlana Avlasovich OBLCOM Switzerland
50 Svetlana Shvelidze Magticom Georgia
51 Svetlana Vaganova Interoute Russia
52 Tamar Giunashvili Global Erty Georgia
53 Tamar Gomareli Silknet Georgia
54 Tatiana Krivosheeva LANCK Telecom Russia
55 Vakhtang Abashidze  Speaker Georgian National Communications Commission Georgia
56 Vitaly Slavskiy MTT Russia
57 Vladimir Khomenko NewTelco Ukraine Ukraine
58 Yana Eliashvili Navigator Publishing House Georgia
59 Yuri Malkov PCCW Global Hong Kong
60 Zurab Gorgadze Beeline Georgia Georgia