TMG

მონაწილეთა სია

სიის განახლების თარიღი: 2019 წლის 8 აპრილი

 

მომხსენებლები:

სოფიო თვალაძე,

ეკონომიკისა და მდგრადი განვითარების სამინისტრო

დავით გოგიჩაიშვილი,

საქართველოს კომუნიკაციების ეროვნული კომისია

მარიამ ქვრივიშვილი,

ტურიზმის ეროვნული ადმინისტრაცია

სტივენ ლიუ, 

Whale Cloud / An Alibaba Company

 

მონაწილეები:

 

  სახელი გვარი კომპანია ქვეყანა
1 Alexander Vinogradov MTT Russia
2 Ana Mekhrishvili PASHA Bank Georgia Georgia
3 Anatoly Dmitriev China Mobile Russia
4 Anda Papaconstantinou Oteglobe Greece
5 Anna Butenko Rostelecom Russia
6 Boris Lizunov China Mobile Russia
7 Cetin Kaya Superonline Turkey
8 David Dzneladze 4U Multimedia Group Georgia
9 David Gogichaishvili GNCC Georgia
10 David Japaridze Jstel / GTC Czech / Georgia
11 Denis Shershnev Rostelecom Russia
12 Diana Neverova Orange Business Services Russia
13 Dmitriy Petrenko E.Z.Phone Netherlands
14 Dmitry Samarin RETN Capital United Kingdom
15 Elena Lutsenko RETN Ukraine
16 Elena Panchekha LANCK Telecom Cyprus
17 George Gotoshia NewTelco Georgia
18 Giorgi Chumburidze Silknet Georgia
19 Giorgi Shamanadze Magticom Georgia
20 Gismet Ibragimov TransEuroCom Azerbaijan
21 Grigoriy Tkachenko IPVOIP s.r.o. Czech Republic
22 Harm Spliedt DanTelco Denmark
23 Irina Nikolaenko Orange Business Services Russia
24 Jaba Aptsiauri NewTelco Georgia
25 Jing Lu China Mobile China
26 Jing Zhang Whale Cloud Technology Georgia
27 Ketevan Gabelia PASHA Bank Georgia Georgia
28 Ludmila Mukhina DanTelco Russia
29 Lukas Nacovsky Apelby Czech Republic
30 Matthias Hartmann NewTelco Germany
31 Merab Kankava GNCC Georgia
32 Michael Gotoshia Alternet Georgia
33 Mikheil Tarakhchev 4U Multimedia Group Georgia
34 Natalia Hartmann NewTelco Germany
35 Nino Khavtasi Silknet Georgia
36 Olga Andrushkevych E.Z.Phone Netherlands
37 Olga Pankratova Alliance Telecom Russia
38 Otar Tabutsadze PASHA Bank Georgia Georgia
39 Pavel Pribylov  IPVOIP s.r.o. Czech Republic
40 Sofia Michali Oteglobe Greece
41 Steven Liu Whale Cloud Technology China
42 Svetlana Shvelidze Magticom Georgia
43 Tamar Bibiluri PASHA Bank Georgia Georgia
44 Tamar Gomareli Silknet Georgia
45 Vladimir Serebriannikov China Mobile Russia
46 Vladimir Taran RETN Capital United Kingdom
47 Yulia Vavilova Alliance Telecom Russia
48 Yuriy Bezlepkin MTT Russia
49 Zurab Gorgadze Beeline / Veon Georgia Georgia
50 Zviad Kadjaia PASHA Bank Georgia Georgia