TMG

Past Years Attendees

1 Aida Sultanova Azertelecom Azerbaijan
2 Akaki Avalishvili    Termaservice Georgia
3 Alessandro Frigerio IDT Europe UK
4 Alexander Adamia Caucasus Online Georgia
5 Alexander Davydov Svyaz Engineering Russia
6 Alexander Iakovenko Rostelecom Russia
7 Alexander Kiselevich   Tight Video Israel
8 Alexander Lyubetskiy Megafon Russia
9 Alexey Belousov REAL 4 Group UK
10 Alexey Kipchatov RETN Russia Russia
11 Alexey Yanson LANCK Telecom Russia
12 Alper Guzel MedNautilus Turkey TI Group Turkey
13 Ana Nakashidze Silknet Georgia
14 Anastasia Efimova MTX Russia
15 Anastasia Perminova MMD Smart Israel
16 András Szegedi Turk Telecom International RU Russia
17 Andrey Anikin Alaris Labs Russia
18 Andrey Otkalyuk RETN Ukraine Ukraine
19 Andrey Gaichikov Aloe Systems Canada
20 Andrzej Olszewski  Ekinops Poland
21 Anton Kondratyev Aloe Systems Canada
22 Arkadi Eliasson Prysmian Group Germany
23 Armen Poghosyan Cascade Telecom Armenia
24 Artur Torosyan Caucasus Online Georgia
25 Atesh Rzayev Delta Telecom Azerbaijan
26 Boris Lizunov OJSC MTT Russia
27 Christoph Meinhardt NewTelco GmbH Germany
28 Cristian Gheorghe Prysmian Group Romania
29 Damir Shayakhmetov Turk Telecom International RU Russia
30 Daniel Galun Iskratel Ukraine
31 Davit Chachiashvili Starcom Ltd. Georgia
32 Denis Morozov Sky Telecom AG Switzerland
33 Denis Pavluk  Svyaz Engineering Russia
34 Denis Khasyanov Aloe Systems Canada
35 Denys Pozniak Iskratel Ukraine
36 Diana Kryukova TATA Communications Russia
37 Dimitris Ves Oteglobe Greece
38 Dmitry Kratirov IDT Global UK
39 Ekaterina Vlasova Telia Sonera Russia
40 Ekaterine Burkadze Starcom Ltd Georgia
41 Elena Kulikova Lanck Russia
42 Eren Demirci Eser Telecom Turkey
43 Gary Lindt Eser Telecom Turkey
44 George Gotoshia    NewTelco Georgia Georgia
45 George Kurulashvili Smart Line Georgia
46 Giga Gotsiridze City Telecom Georgia
47 Giorgi Arghanashvili Global Erty Georgia
48 Giorgi Mirianashvili Silknet Georgia
49 Giorgi Shamanadze Magticom Georgia
50 Giorgi Takidze PASHA Bank Georgia
51 Givi Khanjaladze Alex Development Georgia Georgia
52 Goga Japaridze PASHA Bank Georgia
53 Harm Spliedt Dantelco Denmark
54 Hayk Faramazyan GNC Alfa Armenia
55 Ilia Injia Foptnet Georgia
56 Irina Chanturia Caucasus Online Georgia
57 Irina Ustinova Alaris Labs Russia
58 Iurii Komardin    Iskratel Ukraine
59 Ivailo Atanasov Neterra Bulgaria
60 Ivliane Pailodze Alex Development Georgia Georgia
61 James Mackenzie Logik Consulting Georgia
62 Jessie Abarovich Servicenet Georgia
63 John Radich Dantelco Denmark
64 Julia Zhuravleva Lanck Russia
65 Karen Badalov Eutelsat France
66 Ketevan Chlaidze MyPhone Georgia
67 Ketevan Ratiani MyPhone Georgia
68 Konstantin Novikov TransTelekom Russia
69 Kote Samushia Foptnet Georgia
70 Lasha Tabidze Beeline Georgia Georgia
71 Leila Rahimova Delta Telecom Azerbaijan
72 Levan Rurua Starcom Ltd. Georgia
73 Liuba Istrati Rostelecom Russia
74 Liudmila Mukhina Rostelecom Russia
75 Liviu Popescu Linxtelecom Netherlands
76 Ljubica Draskic    Linxtelecom Netherlands
77 Ludmila Kudrjashova ECO Networks Latvia
78 Ludmila Mukhina Rostelecom Russia
79 Maia Gokhadze Alex Development Georgia Georgia
80 Maksym Smilianets Datagroup Ukraine
81 Malkhaz Zhorzhikashvili Geocell Georgia
82 Mari Shanidze Beeline Georgia Georgia
83 Matthias Hartmann NewTelco GmbH Germany
84 Miha Pasar AKTON D.O.O. Slovenia
85 Mikhail Salikhov NewTelco Ukraine Ukraine
86 Mikheil Bregvadze Geocell Georgia
87 Mikheil Gotoshia Alternet Georgia
88 Nadezhda Mikheeva Telia Sonera Russia
89 Natalia Gorbatova TATA Communications Russia
90 Natalia Hartmann NewTelco GmbH Germany
91 Nina Burjanadze    ZETI IT Magazine Georgia
92 Nino Khavtasi Silknet Georgia
93 Nodar Ergemlidze Logik Consulting Georgia
94 Nugzar Adeishvili City Telecom Georgia
95 Oksana Belkovska ECO Networks Latvia
96 Olga Andrushkevych Interconnect Greece
97 Olga Rogova NewTelco GmbH Germany
98 Pavel Smalinsky Geocell Georgia
99 Peter Kiss TeliaSonera Hungary
100 Petru Postolachi Nobel Romania
101 Polina Kudryashova Telecom Italia Sparkle Turkey
102 Ramaz Kvatadze  GRENA Georgia
103 Sergiy Karachevtsev  Iskratel Ukraine
104 Serkan Kaya Turk Telecom International  Turkey
105 Shamil Nazipov Telesens International Ukraine
106 Sietse Lettinga Azertelecom Azerbaijan
107 Sofia Michali Oteglobe Greece
108 Sorin Zorca GTT Romania
109 Stepan Bilopol    Conteg Czech Republic
110 Svetlana Shvelidze Magticom Georgia
111 Svetlana Smirnova PCCW Global Russia
112 Svetlana Veremieieva Interconnect Greece
113 Tamar Giunashili Global-Erty Georgia
114 Tamar Jikia Beeline Georgia Georgia
115 Tatiana Krivosheeva LANCK Telecom Russia
116 Theodoros Rizos Oteglobe Greece
117 Tolga Sönmezalp Eser Telecom Turkey
118 Vakhtang Abashidze Silknet Georgia
119 Vera Bochkova Rostelecom Russia
120 Victor Nanobashvili Foptnet Georgia
121 Victor Orekhov GoodWillcom Georgia
122 Victor Volvach  Eltek Norway
123 Vladimir Fursa Telesens International Ltd Ukraine
124 Vladimir Khomenko NewTelco Ukraine Ukraine
125 Vladislav Struin ECO Networks Latvia
126 Yulia Zhuravleva LANCK Telecom Russia
127 Zaza Lashkhi Termaservice Ltd Georgia
128 Zharkyn Tursynov    Tight Video Israel